Úterý, 14 května, 2024
DomůNovinkySkyrim pro mobily, Ravensword: Shadowlands, už je v App Store. Na Android...

Skyrim pro mobily, Ravensword: Shadowlands, už je v App Store. Na Android dorazí později

Třikrát hurá! Rozsáhle fantasy RPG ve stylu legendární série The Elder Scrolls, Ravensword: Shadowlands, bude uvedeno nejen pro iOS ale také pro Android, buy generic cialis online

moons-epic-rpg-sequel-ravensword-shadowlands-will-come-to-android“>informoval server Droid Gamers. Na hráče čeká naleštěná grafika, spousta questů, zbraní a nepřátel, jako jsou gigantičtí pavouci, skřeti nebo dinosauři.

V případě platformy iOS potřebujete iPhone 3GS a novější. Na iPadu 4 a iPhonu 5 pak můžete počítat s texturami ve vysokém rozlišení a dynamickou hrou světel a stínů v reálném čase.

Zatímco hráči s iPhony a iPady již mohou hrát ? nejprve si stáhnete 516 MB dat, po instalaci hra v paměti zabírá 815 MB, tak majitelé androidů si ještě chvíli počkají. Na jejich přístroje Ravensword: Shadowlands dorazí až někdy v průběhu prvního čtvrtletí roku 2013.

Stahujte:

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře