Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkySkvělý nápad: Goclever nabízí smartphone Insignia 5X se dvěma typy baterií

Skvělý nápad: Goclever nabízí smartphone Insignia 5X se dvěma typy baterií

Nový chytrý mobil Insignia 5X rozšiřuje pestrou řadu smartphonů Goclever. Toto moderní mobilní zařízení má 5palcový displej s Full HD rozlišením a dvě baterie, které mohou být měněny podle vašich požadavků – když potřebujete více místa v kapse, nebo naopak delší výdrž svého mobilu na cestách.

Jakmile vybalíte Goclever Insignia 5X z krabice, okamžitě si všimnete, že se jedná o solidně zpracované, dobře sestavené mobilní zařízení s výkonem, který jde ruku v ruce se svým designem.

Mobil je vybaven čtyřjádrovým procesorem s taktem 1,5 GHz, grafickým procesorem SGX544, 1 GB RAM a vnitřní 4GB pamětí, kterou lze zvětšit pomocí microSD karet. Přední část zabírá 5palcový Full HD IPS panel.

Zařízení pracuje s operačním systémem Android 4.2 a pyšní se dvěma fotoaparáty (na přední straně s rozlišením 2,0 Mpx, na zadní straně s rozlišením 13 Mpx). Dále má dva sloty pro SIM karty, microUSB 2.0 konektor a nechybí také WiFi, Bluetooth připojení, GPS a FM rádio. Telefon umožnuje vytvořit i mobilní hotspot připojení. Navíc je dodáván i s GPS aplikací a sadou map České republiky, Polska a Slovenska.

Soubor předinstalovaných aplikací zahrnuje kancelářský balík, správce souborů, Facebook, Skype, multimediální přehrávač a aplikaci navigace Mireo. Zákazníky určitě potěší, že nový Insignia 5X podporuje technologii aeroDISPLAY, která umožňuje prohlížet fotografie z mobilu přímo na jakékoli televizní obrazovce či projektoru, které tento standard podporují.

Zajímavostí je i to, že Goclever přidává do balení dva typy baterií s odlišnou velikostí včetně dvou typů zadních krytů, které pasují na jednotlivé typy baterií. Je na uživateli, aby si zvolil, zda chce použít baterii štíhlou, lehkou ale s menší kapacitou (2000 mAh), nebo použít akumulátor o trochu objemnější, který však poskytne díky své kapacitě delší výdrž (4 000 mAh).

Smartphone je vyroben z prvotřídních materiálů a je ozdoben reliéfním logem na zadním panelu. Je k dostání v černé barvě. Vedle samotného telefonu a dvou baterií balení obsahuje také kabel USB, nabíječku a sluchátka.

Uživatelé si mohou přizpůsobit vzhled telefonu a odlišit se pomocí barevných rámečků, které se prodávají samostatně. Dostupné barvy jsou: zlatá, tmavě červená a fialová. Doporučená koncová cena pro toto zařízení je 5 990 korun a je na něj poskytována záruka 24 měsíců.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Insignia 5X /“/]

Zdroj: TZ Goclever

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře