Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkySkvělý Go Launcher Prime je dočasně zdarma!

Skvělý Go Launcher Prime je dočasně zdarma!

Pokud patříte mezi příznivce takzvaných launcherů, které nahrazují výchozí uživatelské prostředí systému Android, pak zbystřete. V obchodu Play se nachází po omezenou dobu 48 hodin zdarma oblíbený Go Launcher Prime.

GO Launcher Prime jedna z nejpopulárnějších aplikací pro náhradu uživatelského prostředí na Google Play. Nabízí krásné motivy, rychlé přepínání mezi obrazovkami a další užitečné funkce.

Nyní ho můžete mít úplně zadarmo, stačí jen, abyste navštívili obchod s aplikacemi a hrami, nainstalovali si základní verzi Go Launcher Ex a zadali promokód „appsales“ (cesta je: Preferences => About GO Launcher EX => Enter Activation code).

S aktivací si pospěšte, speciální akce trvá pouze do zítřka.

[appbox googleplay com.gau.go.launcherex]

Screenshot_2014-01-24-20-19-20

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

5 KOMENTÁŘE

  1. Můžete mně prosím polopatě vysvětlit aktivaci. Stáhnul jsem Launcher, češtinu, ale tu aktivaci jsem nějak nenašel… Děkuji.

    • Musíte vlézt do nastavení aplikace (tři tečky – na screenshotu vpravo dole) nebo pokud máte smartphone s HW tlačítky, tak nabídku vyvolat přes menu.

      • Dobrý den. Aplikaci se mi podařilo aktivovat. Tudíž až akce skončí, bude se jevit jako koupena ?

  2. Díky, mám to. Ty „tři tečky“ jsou mně známy, ale mám Čínu THL, takže ta cesta byla jinačí a delší -přes Čínu. Smazal jsem tam nějaké ikonky, tuším zrovna na 3D zobrazení, je to možné dostat zpět? Nebo je to nefunkční? Děkuji.

  3. Dobrý den ,
    jedu podle návodu , ovšem v „About GO Launcher“ nemám nikde enter activation code. Prosím o radu mám SE RAY

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře