Sobota, 29 června, 2024
DomůNovinkySkvělá předpověď počasí WeatherPro ve slevě

Skvělá předpověď počasí WeatherPro ve slevě

V Google Play a App Store najdeme stovky aplikací, které slouží pro předpověď počasí. Mezi ty nejpovedenější patří bezesporu i WeatherPro, za kterou stojí německá společnost MeteoGroup. Díky speciální akci si tuto povedenou aplikaci můžete dočasně zakoupit za necelých 28 korun.

WeatherPro svou konkurenci převyšuje zejména detailní dlouhodobou předpovědí počasí v tříhodinových intervalech. Uživatel má po ruce kromě teploty také informace o rychlosti a směru větru, údaje o tlaku vzduchu, množství srážek a relativní vlhkosti či animované satelitní a radarové snímky.

Samozřejmostí jsou plně přizpůsobitelné widgety, upozornění na nebezpečné meteorologické jevy nebo čas východu a západu slunce. Aplikaci nejsou cizí ani živé tapety s obrázky aktuálního počasí a podpora pro Apple Watch a chytré hodinky s Android Wear. Jaké v následujících dnech bude počasí tak zjistíte i pouhým pohledem na vaše zápěstí.

Aplikace WeatherPro se momentálně nachází ve slevě a ke stažení je za pouhých 28 korun. Pokud sháníte kvalitní předpověď počasí, která vás do deště a mrazu nepošle v kraťasech a tričku, slevy určitě využijte.

[appbox googleplay com.mg.android]

[appbox appstore id294631159]

2 3 4

5 6 1

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře