Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkySkvělá populární hra Angry Birds 2 přilétá do AppGallery

Skvělá populární hra Angry Birds 2 přilétá do AppGallery

Přední světová technologická společnost Huawei má to potěšení oznámit, že populární hra Angry Birds 2 od vývojářů Rovio je nově součástí rychle se rozvíjející AppGallery. Nejnovější přírůstek svou významností dokazuje, že vliv AppGallery při oslovování širokého mezinárodního publika roste.

Již začátkem června oznámila jiná vývojářská společnost Playrix, že po úspěchu svých předchozích dvou her Gardenscapes a Homescapes přichází do AppGallery s novým a očekávaným počinem Manor Matters.

„Rozvíjíme partnerství s předními světovými herními vývojáři a těžíme z toho, že s naší obrovskou uživatelskou základnou roste také důvěra studií a vývojářů,“ pronesl tehdy Derek Yu, viceprezident společnosti Huawei CEE & Nordic.

Jeho slova nyní potvrzují také Angry Birds, tedy nesmírně populární hra, která přetvořila mobilní zařízení na životaschopnou herní platformu. Popularitu značky však naplno spustilo až pokračování Angry Birds 2, které vyzývá uživatele k vytvoření spolupracujícího „hejna“ pro boj s nepřáteli.

Zároveň se jedná o první hru od společnosti Rovio uvedenou do AppGallery, ovšem film inspirovaný touto hrou je již k dispozici v aplikaciHuawei Video. Kromě herních zážitků si uživatelé budou moci přizpůsobit také vzhled svých telefonů s motivy Angry Birdss, uživatelé s novými chytrými hodinkami HUAWEI WATCH 3 zase brzy získají přístup k ciferníkům Angry Birds. Huawei také podpoří Angry Birds 2 řadou akcí, nabídek a aktivit na sociálních sítích, které osloví hráče ve více než 170 zemích.

„Máme velkou radost z toho, že Angry Birds 2 nyní bude k dispozici dalším milionům hráčů po celém světě díky našemu partnerství s AppGallery,“ říká Miikka Lindgren, viceprezident pro obchodní rozvoj ve společnosti Rovio. „Posláním Rovio je vytvářet radost a my jsme vždy rádi, když se naše hry a zábava, kterou vytváříme, dostanou k novému publiku.“

Jako jeden z nejrychleji rostoucích trhů s aplikacemi na světě a s 540 miliony aktivních uživatelů měsíčně navazuje AppGallery partnerství s předními značkami a vývojáři her, jako je Rovio, jejichž tituly mají největší globální zásah.

Společnost Huawei úzce spolupracuje s více než 4 miliony registrovaných vývojářů na neustálém přinášení nového obsahu na platformu, přičemž více než 134 000 aplikací je nyní integrováno do HMS, patentované platformy mobilních služeb společnosti Huawei.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře