Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkySkvělá off-line navigace Nokia Here beta je dostupná pro telefony s Androidem

Skvělá off-line navigace Nokia Here beta je dostupná pro telefony s Androidem

Bezplatná off-line navigace Nokia Here byla doposud jedním z největších lákadel chytrých telefonů značky Nokia, které jsou až na drobné výjimky vybaveny operačním systémem Windows Phone. Nyní se však služba rozšířila také na platformu Android. Here je ke stažení  pro smarthony s 4″ až 6″ displejem, minimálně 1 GB RAM a verzí systému 4.1 a novější.

Mapové služby pro operační systém Android zahrnují off-line funkcionalitu (mapu si můžete stáhnout do mobilu, což přijde vhod v zahraničí nebo v místě, kde není signál), hlasovou navigaci pro pěší a instrukce k cestování hromadnou dopravou. Aplikace zatím není oficiálně dostupná ke stažení v Google Play.

Nokia ji prozatím nabízí jen jako APK soubor na svých oficiálních stránkách. Kdo chce tedy Here na Androidu vyzkoušet, musí si aplikaci stáhnout a nainstalovat manuálně. Návod a instalační soubor najdete ZDE.

Dosud byla navigace Nokia Here dostupná jen pro chytré telefony Samsung Galaxy.

hand_android

 

Zdroj: Nokia

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

  1. Som zvedavy, ci obohatena zakladna uzivatelov prinuti vyvojarov integrovat taku drobnost ako waypointy…

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře