Neděle, 9 června, 2024
DomůNovinkySkládací Samsung Galaxy Z Flip poprvé naživo ve videu

Skládací Samsung Galaxy Z Flip poprvé naživo ve videu

Už dávno není tajemstvím, že Samsung chystá skládací mobil s flexibilním displejem. Jedná se v podstatě kdysi dobře známé véčko, které má displej přes celou vnitřní část. Jak bude připravovaný Galaxy Z Flip vypadat, ukazuje nově video, které na twitteru vyvěsil uživatel Ben Geskin.

Po hardwarových specifikacích, které již dříve prozradil leaker Roland Quandt ze serveru WinFuture.de a po unicích různých renderů a konceptů, se můžeme konečně podívat na to, jak telefon funguje v reálu. Ben Geskin se na chvíli dostal k jednomu z předprodukčních vzorků, ukázal ho ze všech stran a několikrát ho i přehnul. Zatímco Geskin nyní na internetu zažívá svých 5 minut slávy, dotyčný, co mu telefon zapůjčil, se už asi příliš neraduje. Video totiž ukazuje sériové číslo přístroje a pro Samsung tak nepředstavuje žádný problém zjistit, komu ho zapůjčil. Žaloba je určitě již na cestě.

Z dřívějších zpráv víme, že Galaxy Z Flip na rozdíl od předchůdce Galaxy Fold bude levnější. Zprávy hovoří o částce kolem 20 tisíc korun, zatímco Fold přišel na trh s obří cenovkou 54 tisíc korun. V ohebném véčku má být použit čipset Qualcomm Snapdragon 855 z loňského roku, který však bez problémů utáhne i dnešní nejnáročnější hry. K dispozici bude i 10Mpx selfie kamerka, umístěná v 6,7palcovém skládacím displeji, a na zadní straně hlavní duální fotoaparát.

Vše podstatné se dozvíme 11. února, kdy se v americkém San Franciscu uskuteční akce Unpacked.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře