Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkySince: Líbivá aplikace pro iOS, která vám pomůže s motivací

Since: Líbivá aplikace pro iOS, která vám pomůže s motivací

Přestali jste kouřit? Začali jste konečně hubnout, nebo alespoň pravidelně cvičíte? Změnili jste cokoliv významného ve svém životě? Tak si tento významný mezník zaneste do svého mobilu a sledujte, jak vám den po dni narůstá významný časový úsek!

Since je velmi jednoduchá, zato však účinná aplikace pro iOS. V aplikaci si navolíte datum a čas významného mezníku a Since vám den po dni, hodinu po hodině přičítá, kolik dní od té doby už ubylo. Kdykoliv se přitom na telefon podíváte, přesně víte, jak na tom jste.

Názorné zaznamenávání určitého časového období může motivovat k lepším výkonům. Když se s chutí na cigaretu informujete, že jste bez kouření vydrželi už 330 dnů, chuť dost možná vystřídá touha dotáhnout vaše nekuřácké období až na jeden rok. A to samé se vztahuje na jakékoliv jiné cíle. Vyzkoušejte, uvidíte. Aplikace je k dispozici zdarma, takže za to nic nedáte.

screen480x480 (1)

[appbox appstore 981958143]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře