Sobota, 20 dubna, 2024
DomůNovinkyŠílenství Černého pátku se nevyhne ani asijským e-shopům. Nakupte vánoční dárky nejvýhodněji

Šílenství Černého pátku se nevyhne ani asijským e-shopům. Nakupte vánoční dárky nejvýhodněji

Nákupní horečka Černého pátku (originálně Black Friday) zachvacuje mnohé země již několik let. Ani letos tomu nebude jinak, v ČR se do akce letos poprvé zapojují kromě e-shopů také velké obchodní řetězce. Tisíce koupěchtivých zákazníků odpočítávají hodiny do vypuknutí obřích slev, v rámci kterých není nouze o zakoupení výrobků za zlomek původní ceny. Díky tomu, že Černý pátek připadá na poslední pátek v listopadu, lze této akce využít mimo jiné pro pořízení vánočních dárků.

I když má celá akce původně kořeny na Americkém kontinentu, v současnosti se do ní zapojují obchody po celém světě. Aby ne, obchodníci se zbaví přebytečných skladových zásob a tržby jsou rekordní. I zákazníci si přijdou na své, spokojené jsou tedy obě strany. Zpravidla nejzajímavější bývají tento den nákupy v asijských e-shopech, kde jsou ceny oproti evropským obchodům o něco příznivější celoročně. A co teprve na Černý pátek…

Mezi asijské e-shopy, které se letos do akce zapojují, patří i jeden z největších čínských obchodů Gearbest. Ten nabídne slevy o den dříve, již od čtvrtka 26. listopadu od 1:00 v noci, našeho času. V akci budou za snížené ceny mobilní telefony, RC hračky, tablety, mini PC, sportovní kamery, chytré hodinky, oblečení a další. Kompletní výpis akčního zboží najdete na promo stránce.

Vše má však jeden háček, podobně jako v kamenných obchodech i zde je nabídka omezená na určitý počet kusů. Kdo tedy dřív přijde, ten nakoupí se slevou. Tak na nic nečekejte, akce startuje již za pár hodin…

black friday

Pokud jste nestihli nakoupit se slevou, nezoufejte. Po Černém pátku následuje další akce s názvem Cyber Monday, která je zaměřená na e-shopy. I této akce se Gearbest účastní, takže výhodně nakupíte i příští pondělí.

Martin Polický
Martin Polický
Martin miluje mobilní technologie, které ve svém volném čase rád testuje a recenzuje.
Další články

1 komentář

  1. Prosím pošlete odkaz na tento článek někomu z ALZY… ty si pletou black friday s výprodejem starých zásob …..

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře