Úterý, 14 května, 2024
DomůNovinkyŠílenost aneb jak pohřbít zajímavý koncept. Samsung si za véčko s Androidem...

Šílenost aneb jak pohřbít zajímavý koncept. Samsung si za véčko s Androidem řekne 16 000 korun

Samsung včera představil rozevírací telefon W789 (Hennessy), kterým chce oživit zašlou slávu kdysi nesmírně populárního konceptu. Zda se v tomto směru začne výrobcům blýskat na lepší časy, ukáže až budoucnost. Výbavou novinka patří do střední nižší třídy, cenově ale půjde o čistokrevný high-end, po kterém sáhnou asi jen největší nadšenci.

První vyklápěcí telefon s Androidem si korejský výrobce nechá pořádně zaplatit, třebaže výbavou patří k průměru. S odvoláním na informace čínských médií si Samsung za model W789 řekne 4999 juanů, v přepočtu necelých 16 000 korun.

Za cenu kolem 8000 korun bychom asi řekli proč ne, ale dokážete si představit někoho, kdo po W789 sáhne namísto, řekněme HTC One či Galaxy S4? My upřímně také moc ne!

Ve výbavě korejského véčka najdete čtyřjádrový procesor, stejně jako dva displeje s úhlopříčkou 3,3 palce a rozlišením 320 × 480 obrazových bodů. K fotografovaní slouží fotoaparát s rozlišením pět megapixelů. Druhý fotoaparát pro videohovory chybí.

Smartphone W789 používá baterii s kapacitou 2000 mAh a pojme také dvě karty standardu SIM.

Samsung

Zdroj: SamMobile

Předchozí článek
Další článek
Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. 😀 ja jsem si četl o véčkuo a říkám si tak to je paráda, celkem zajímavá alternativa pro ty co mají rádi véčka a chtějí něco rychlýho hm…. a cena kolem 8k? To by nebylo vůbec špatný… 😀
    16 litrů se po… si koupí 1000 lidí potom se to slevní na 12 koupí si to další hrs a potom se na to zapomene.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře