Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkyŠikovným polským ručičkám se asi podařilo prolomit Windows Phone 8

Šikovným polským ručičkám se asi podařilo prolomit Windows Phone 8

Android má root a iOS jailbreak, jenom Windows Phone prolomení zatím odolával. Nedávno si ho ale vzaly do parády šikovné polské ručičky a ty ho podle všeho nakonec taky překonaly. 

Informace o prolomení Windows Phone 8 se objevily na polském serveru WindowsMania. Konkrétně se jedná o video, v němž je k vidění smartphone Microsoft Lumia 640 s úpravou Interop. Na tomto videu je například k vidění, jak si uživatel sám upravuje odstín barevné dlaždice. Pokud video není podvod, na další zajímavé kousky se už teď můžeme těšit.

Návod na prolomení Windows Phone 8 autor zatím nezveřejnil. Nechal se slyšet, že ještě předtím, než tak učiní, chce svůj postup ještě jednou otestovat a prověřit, zdali je jeho verze dostatečně stabilní.

Co se týče platformy Windows Phone, v posledních několika dnech unikly obrázky z očekávané mobilní verze Windows 10 Mobile. Z nich je patrné, že nastavení bude vypadat stejně jako v počítačové verzi Windows 10, a že se dočká podpory zobrazení na šířku. Pokud na toto zobrazení dojde, okno se rozdělí na dvě části. Souběžně s tím půjde měnit barvu a velikost písma a další drobnosti.

Zdroj: WM

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře