Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyPokud si z nás někdo nedělá legraci, toto je Nexus 6!

Pokud si z nás někdo nedělá legraci, toto je Nexus 6!

Očekávaný Nexus 6 dostal zřetelné kontury. Na světlo světa se totiž dostal tiskový snímek. Fotografie působí docela věrohodně a byla zveřejněna na Twitteru Evana Blasse (@evleaks), který téměř vždy s předstihem publikuje relevantní informace.

Na obrázku lze zřetelně vidět čelní část telefonu i jeho pravý bok, do kterého výrobce umístil kolébku pro ovládání hlasitosti a zapínací/vypínací tlačítko.

Nexus 6 svým vzhledem navazuje na nedávno představený smartphone Motorola Moto X (2014). Stejně jako on má na čele dva reproduktory. Jeden je na nahoře, druhý dole. Ladný design čelní strany neruší žádné hardwarové tlačítko.

Render kromě údajného vzhledu přístroje také skrývá drobnou nápovědu týkající se označení příští verze operačního systému. Představí Google společně s novými Nexusy také Android 5.0, nebo jen někdo, kdo umí v Photoshopu, a komu Evan Blass důvěřuje, škádlí uživatele? Co myslíte?

Váš názor na pravost renderu můžete vyjádřit v nové anketě. Hlasujte hned pod snímkem, nebo na titulní straně v pravém sloupci.

Nex

[poll id=“48″]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

  1. trochu tam chybí možnost „chci věřit, že je to fake“, alespoň na tom obrázku nic moc teda…

  2. Nic moc, souhlas, ale třeba na živo bude pěknej. Vzhled N4 a N5 Motorola ale asi nepřekoná.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře