Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyShrnutí: Co zajímavého nám přinesla herní výstava E3?

Shrnutí: Co zajímavého nám přinesla herní výstava E3?

Výstava E3 je za námi. Nyní je na čase udělat za ní tečku a zajímavé drobky a drobečky shrnout na jednu hromadu. 

O pár oznámených novinkách, včetně fyzikálně založené logické hry The Talos Principle, přesném datu vydání dlouho očekávané tankové hry World of Tanks Blitz, nebo o novém updatu pro celosvětový strategický hit Plants vs Zombies 2, jsme vás už informovali. 

Zaměřme se proto rovnou na novinky, kterým jsme na našem webu ještě prostor nedali. Je jich dost a nacházejí se mezi nimi samá zvučná jména včetně akčního Spider-Mana, závodní série Asphalt nebo adventury Broken Age.

Spider-Man Unlimited dorazí na mobily během září

Spider-Man Unlimited by měla být endless-runner hra, v níž to pavoučí muž rozbalí v tom nejlepším stylu, včetně vystřelování pavučin a následného pohupování v závratných výškách.

Tvůrci z Double Fine potvrdili, že adventura Broken Age bude k dispozici i hráčům na iPadech

Broken Age udělal díru do světa a už na začátku roku se pravděpodobně stal nejlepší adventurou roku 2014, není se proto čemu divit, že autoři rozšiřují její působiště a snaží se z úspěchu hry vytěžit maximum. My už se Broken Age pro iPady nemůžeme dočkat.

https://www.youtube.com/watch?v=kuCErygUS_g

Asphalt Overdrive bude endless runner hra v retro kabátku

Série Asphalt ještě více míří do řad casual hráčů a plánuje závodního levobočka – nekonečnou „utíkací“ hru, v níž se hráči namísto závodění budou soustředit na včasné vyhýbání se překážkám.

Hra Just Dance Now bude k detekci správného vlnění využívat chytrých telefonů

Možná to zní překvapivě, ale když se nad tím zamyslíte, proč bychom si s telefony vlastně nemohli pěkně zatancovat? Jenom doufejme, že se dokážeme ovládat a telefon nám během řádění nevylítne z ruky a nerozbije třeba televizi.

 

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře