Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyShiftWear: Tenisky s displejem, na němž můžete mít každou minutu něco jiného

ShiftWear: Tenisky s displejem, na němž můžete mít každou minutu něco jiného

Na crowdfundingovém serveru Indiegogo se objevil zajímavý projekt, který nám chce dát do rukou maximálně přizpůsobivé tenisky – alespoň co se týče jejich designu.

Tenisky s názvem ShiftWear jsou vybaveny elektronickým displejem s HD rozlišením, který zabírá větší část vnější strany tenisek. Na tento displej si lidé mohou nechat zobrazovat jakýkoliv vzor se jim zrovna zlíbí. A nejen to. Displej dokáže zobrazovat i pokročilé animace a to navíc prakticky ve vteřině – k botám náleží mobilní aplikace, skrze níž si všechno rychle připravíte a vzor změníte rychlým poklepáním.

Displej bot vydrží na jedno nabití až 30 dní (v závislosti na tom, jak často ho budete využívat), poté je lze dobít bezdrátově. Sympatické je, že boty jsou voděodolné a to až do pěti metrů hloubky, takže je můžete nosit i na podzim a v zimě, nebo je prát v pračce.

Tvůrci ShiftWear se na Indiegogo snaží vybrat 25 tisíc dolarů. Za první tři dny mají na kontě už přes 5000 dolarů, takže kampaň nejspíše bude slavit úspěch. Do konce totiž zbývá ještě 27 dní. Pokud byste se taky chtěli přidat a při té příležitosti si rovnou zajistit raný pár ShiftWear, musíte si připravit 150 dolarů.

crumbling_effect_by_shiftwear-d9hlnda

bbegk5lycevnvnqhyjad

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře