Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyShadowgun: Deadzone ? Multiplayerová řežba s konzolovou grafikou uvedena!

Shadowgun: Deadzone ? Multiplayerová řežba s konzolovou grafikou uvedena!

Pokud na vašem mobilním telefonu nebo tabletu hrajete hry, pak jste jistě slyšeli o Shadowgunu, střílečce z pohledu třetí osoby s nádhernou grafikou a špičkovou hratelností. Hra vypadala naprosto úchvatně a předčila o několik tříd jiné populární tituly.

I přesto ale hráči žádali něco navíc. Tím něčím byl kvalitní multiplayer, ve kterém by si to mohli rozdat proti ostatním pařanům z celého světa. A včera jejich přání bylo konečně vyslyšeno! České studio Madginger Games po měsících testování uvedlo do Google Play a App Storu svou nejnovější hru Shadowgun: Deadzone.

V intenzivní taktické multiplayerové akci může v režimech Deathmatch a Zone Control bojovat až dvanáct hráčů najednou. Během tuhých bojů můžete sbírat experience body (XP), zvyšovat tím svůj level a také objevovat nové předměty. Do hry pak byly ke zvýšení hráčského zážitku implementovány ovládací prvky sprint a kotouly.

Početný zbraňový arzenál zahrnuje různé typy samopalů, kulometů, plasmových pušek, brokovnic, odstřelovacích pušek, granátometů a dalších zbraní, které navíc postupně můžete vylepšovat. Nejednou se vám pak budou hodit lékárničky, různé druhy granátů, střílen nebo min.

A co víc, využívat můžete také hlasový chat, který vyvinula firma Ericsson a díky kterému můžete s přáteli konverzovat v reálném čase.

Shadowgun Deadzone vyžaduje mobilní zařízení s Androidem 3.0 a vyšším a minimálně 512 megabajty operační paměti. Pro maximální zážitek je doporučován mobil nebo tablet s procesorem nVidia Tegra 3.

Chtěli jste ho? Tady ho máte!

Stahujte:

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře