Pátek, 10 května, 2024
DomůNovinkySeznam vydává pro Android a iOS novou offline aplikaci Mapy.cz

Seznam vydává pro Android a iOS novou offline aplikaci Mapy.cz

Seznam.cz zveřejnil svoji novou mobilní aplikaci Mapy.cz pro mobilní zařízení se systémy iOS a Android, která přináší možnost stáhnout si mapové podklady přímo do paměti telefonu. Velikost mapových podkladů celé České republiky zabere maximálně 350 megabajtů.

Po stažení map už nebude třeba zbytečně plýtvat mobilní data pro zobrazení mapy a navíc tak kdokoliv může mít mapu vždy k dispozici.

A to i v místech, kam se mobilní internet ještě nedostane. Navíc aplikace prošla zásadním redesignem, který vedl k jejímu zjednodušení. Nově uživatelé nebudou muset nic nastavovat a na obrazovce naleznou jen minimum ovládacích prvků.

Aplikace nenabízí ovšem jen hledání v mapách, ale také velice kvalitní turistický obsah.

Ten lidé najdou pod symbolem batůžku, kde je pro ně připraveno přes 5 000 zajímavostí. Najdou tam například tipy na zajímavá místa, které jsou doplněny fotografiemi, kontakty, informacemi o cenách vstupného či jejich otvírací době.

Mapy.cz jsou ke stažení v příslušných obchodech, případně můžete využít odkazů ke stažení pro iOS zařízení nebo Android.

Nová verze:

  • Aplikace Mapy.cz nabízí možnost stažení mapy celé České republiky přímo do vašeho mobilního telefonu.
  • Nové uživatelské rozhraní
  • Zajímavé turistické cíle
  • Optimalizována rychlost
  • Pěší plánovač

Stahujte:

1

 

2Zdroj: Seznam

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře