Pátek, 10 května, 2024
DomůNovinkySettle Up (Dlužníček): Nezbytná aplikace pro všechny, kteří potřebují udržet pořádek ve...

Settle Up (Dlužníček): Nezbytná aplikace pro všechny, kteří potřebují udržet pořádek ve společných výdajích

Bioport Software Labs, společnost specializující se na vývoj mobilních aplikací, oznámila vydání důležité aktualizace programu Settle Up s mnoha novými funkcemi. Dlužníček, který je k dispozici již od roku 2011, je nezbytným nástrojem pro přátele, spolubydlící, nebo kolegy, kteří potřebují udržet pořádek ve společných výdajích.

Settle Up (Dlužníček) se hodí, když plánujete výlet ve skupině nebo párty a neustále řešíte ?kdo co platil? a ?kdo by měl platit teď?. Celkem si Dlužníčka stáhlo už více než 100 000 lidí, průměrné hodnocení je 4,7 hvězdičky a k dispozici je překlad do 17 jazyků.

Velkou výhodou aplikace je, že díky cloud synchronizaci komunikuje s telefony všech členů skupiny, kteří si Dlužníčka také stáhli. To jim následně dává možnost aktivně zadávat jednotlivé položky v rámci své skupiny. Dlužníček samozřejmě funguje i v offline režimu, kdy jeden uživatel zadává všechny potřebné informace a tyto informace sdílí s ostatními členy přes e-mail.

Aby závěrečné vyrovnání bylo co nejjednodušší, poskytuje Dlužníček rady o tom, kdo má platit příště. Sníží se tím poměrné částky a vyrovnání proběhne hladce.

Nová aktualizace vylepšuje uživatelské rozhraní aplikace. Vývojáři předělali obrazovku pro vytváření a editaci skupin a jejich členů, takže celý proces vytváření a editace skupiny je teď mnohem jednodušší a rychlejší.

Aplikaci také doznala optimalizací pro plynulejší odezvu uživatelského rozhraní. Přibylo také mnoho malých, ale užitečných funkcí, které jistě mnozí uživatelé ocení. Jednou z nich je možnost deaktivovat člena skupiny. Tento člen se poté neúčastní nových plateb a nefiguruje ani v platbě typu ?za všechny?.

Další funkcí, po které uživatelé volali a kterou vývojáři přidali, je napovídání dříve použitých důvodů platby.

Settle Up (Dlužníček) je k dispozici pro iPhone, iPad a iPod Touch za 2,69 ? celosvětově prostřednictvím App Store v kategorii Finance. Na Google Play je také k dispozici verze pro Android.

Stahujte:

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře