Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyŠeptanda: Fotomobil Sony Xperia Honami se oficiálně jmenuje Z1

Šeptanda: Fotomobil Sony Xperia Honami se oficiálně jmenuje Z1

4. září dojde k představení nového fotosmartphonu Sony. Dosud se mělo za to, že se bude prodávat pod komerčním názvem Xperia i1. Na fóru XDA Developers se však nyní objevila zpráva, že chystaný model s 20Mpx fotoaparátem vstoupí do prodeje pod označením Z1 (Z One).

Informaci, která se momentálně šíří webem, publikoval uživatel s přezdívkou DooMLoRD, uznávaný vývojář alternativních ROM a kernelů pro přístroje s Androidem.

O výbavě vrcholného Sony, které by mělo být novou kapitolou v produkci smartphonů japonského výrobce, víme vše podstatné s předstihem.

Novinka bude používat supervýkonný procesor Qualcomm Snapdragon 800, 2 GB RAM a dostane také Full HD displej.

Hlavní fotoaparát má mít rozlišení dvacet megapixelů a potvrzeno je také použití G objektivu a obrazového procesoru BIONZ.

Sony prostřednictvím pozvánky už dříve avizovalo, že svůj nový smartphone představí 4. září. Přesnou cenu zatím nezveřejnilo.

oaZdroj: PhoneArena

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře