Pátek, 19 dubna, 2024
DomůNovinkySennheiser spustil prodej špičkových sluchátek Momentum 3

Sennheiser spustil prodej špičkových sluchátek Momentum 3

Společnost Sennheiser dnes informovala o zahájení prodeje nejnovějších prémiových sluchátek s aktivním potlačení okolního hluku. Momentum Wireless 3 se pyšní luxusním zpracováním, ikonickým designem a výborným hudebním projevem. To potvrzuje ostatně i frekvenční rozsah 6 Hz – 22 kHz.

Celé konstrukci Momentum Wireless 3 vévodí hlavový most z otryskané nerezové oceli, která mu propůjčuje odolnost i punc luxusu. Bezprecedentní pohodlí pak poskytuje polstrování z velejemné ovčí kůže. Snadné ovládání zajišťuje sada tří hlavních tlačítek a dedikovaný spínač pro spuštění hlasových asistentů Amazon Alexa, Google Asistent a Apple Siri. I párování je díky NFC dílem okamžiku. Stačí přiložit sluchátka a smartphone k sobě a vše je připraveno k poslechu.

Díky podpoře Bluetooth 5 a kodeků AAC, aptX se uživatelé mohou těšit na bezproblémový přenos audia jak ze zařízení se systémem Android, tak iOS i s těmi nejjemnějšími nuancemi. O perfektní synchronizaci zvuku a obrazu se pak stará aptX LL. Nechybí ani vestavěný ekvalizér, kterým si uživatelé mohou v aplikaci Smart Control nastavit zvukový projev přesně dle svých aktuálních potřeb. Vylepšení se dočkal i systém aktivního potlačení okolního hluku. Funkce má navíc tři různé režimy, aby si uživatel mohl vždy vybrat tu nejvhodnější intenzitu filtrace zvuků z okolí. Pro situace, kdy je naopak přehled o situaci v okolí nepostradatelný, je připravena funkce Transparent Hearing. Třešničkou na dortu je integrace bluetooth sledování Tile, díky kterému je téměř nemožné sluchátka ztratit.

Stylová sluchátka Sennheiser Momentum Wireless 3 jsou v prodeji za cenu 9 990 Kč.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře