Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkySEGA si přichystala fotbalovou extázi Football Manager Handheld 2013

SEGA si přichystala fotbalovou extázi Football Manager Handheld 2013

Nejúspěšnější fotbalový manažer se vrací na displeje chytrých telefonů s Androidem a iOS. Vaším úkolem bude opět trénovat hráče, zprostředkovávat jejich přestupy, vymýšlet herní strategie, vyhrát co nejvíce zápasů a stát se vůbec tím nejlepším manažerem na světě.

Dobrou zprávou je, že hra se přeci jen dostala i na Android. Po uvedení předchozího ročníku Football Manager Handheld 2012 herní studio totiž uvažovalo o tom, že nadcházející díl na tuto platformu již neuvede. Důvodem byla přemíra pirátství, čili slabé zisky.

Ve hře se můžete stát manažerem ligového týmu z některé ze čtrnácti lig. Nechybí Anglie, Austrálie, Belgie, Brazílie, Francie, Holandsko, Itálie, Irsko, Německo, Portugalsko, Severní Irsko, Skotsko, Španělsko a Wales.

Football Manager Handheld 2013 si lze zakoupit za 218 korun. Hru můžete hrát ve čtyřech jazycích ? angličtině, francouzštině, italštině a španělštině. Pro její spuštění je vyžadován Android ve verzi 2.2 a vyšší.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Football Manager Handheld 2013/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře