Šéf Huawei potvrdil skládací smartphone pro příští rok


Šéf Huawei potvrdil skládací smartphone pro příští rok

ZTE podle všeho nebude jediným výrobcem, který představí skládací smartphone. Stejný typ telefonu má v plánu uvést i Huawei. V rozhovoru pro portál CNET to prozradil šéf čínské firmy Richard Yu.

Značka ZTE odtajnila minulý týden skládací smartphone Axon M, o kterém si můžeme myslet ledacos, jen ne to, že je dokonalá. Nicméně vše nasvědčuje tomu, že s takovými telefony se budeme setkávat stále častěji.

Huawei již dokonce vyrobil funkční vzorek svého nového smartphonu. Má dva displeje, které od sebe ve složeném stavu odděluje mezera. Yu si je vědom, že toto řešení není úplně ideální a proto firma údajně pracuje na eliminace tohoto přechodu.

K představení skládacího Huaweie by mělo dojít během příštího roku. CNET dokonce avizuje jeho příchod už v prvním čtvrtletí.

Zdroj

The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Nadšenec do mobilních telefonů a šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz, Deník.cz a přispíval do rubriky Moderní život tištěného časopisu Týden. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.