Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyŠéf Applu: Microsoft Surface Book není dobrý ani jako tablet ani jako...

Šéf Applu: Microsoft Surface Book není dobrý ani jako tablet ani jako notebook

Pravděpodobně vám neuteklo, že společnost Apple před několika dny uvedla na trh obří 12,9palcový tablet iPad Pro. Tento tablet je přímou konkurencí tabletu Surface Book, který je podle mnohých technologických fanoušků vůbec tím nejlepším, co nám společnost Microsoft v posledních letech představila.

Timu Cookovi, výkonnému řediteli společnosti Apple, se ovšem tento tablet nelíbí. Ba co víc, označil ho za „zmatený“. Tim Cook se o své nespokojenosti s tabletem Surface Book svěřil během návštěvy Irska: „Surface Book se snaží dělat příliš mnoho. Snaží se být tabletem i notebookem, kvůli čemuž se mu nedaří být dobrým ani v jednom směru. Je trochu zmatený.“

Nespokojenost s produkty Microsoftu Tim Cook neprojevil poprvé. Přibližně před třemi roky se obul do tabletu Surface, který se mu taktéž zdál „zmateným a plným kompromisů“.

Samozřejmě ostrá kritika konkurenčních produktů může být pouze obchodním tahem, nikoliv skutečným postojem člověka, který ji projevuje. Uvidíme, jak se k této kritice postaví Microsoft a zdali tzv. „vrátí úder“.

MS_Surfacebook_3

Zdroj: The Verge

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

1 komentář

  1. Hej zmateny… Nebol nahodou „zmateny“ prave ten tablet Surface, ktory nakoniec okopirovali? Klavesnica v obale, aj stylus je uz nakoniec dobry, vlastne ho zelovociari vymysleli! Cudujem sa, ze si ho este nedali patentovat… O 2-3 roky cakam, ze Macbook pride s odnimatelnou obrazovkou a M$ bude zmateny a plny kompromisov kvoli dalsej feature, ktoru v Appli este nestihli zapracovat.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře