Neděle, 14 dubna, 2024
DomůNovinkyŠéf Applu iPhonem vyfotil rozmazanou fotku. Poradili mu, ať příště použije Samsung

Šéf Applu iPhonem vyfotil rozmazanou fotku. Poradili mu, ať příště použije Samsung

Nejnovější iPhony disponují kvalitními fotoaparáty. Svědčí o tom třeba i recenze na známém webu DxoMark, kde iPhone 6s za kvalitu fotografií získal pěkných 84 bodů a umístil se na celkovém třetím místě žebříčku. Ale ne vždycky se fotografie podaří.

Během největší americké události roku – finále Superbowlu se Tim Cook nechal unést děním na hřišti a na svůj profil na sociální síti nahrál fotografii ilustrující oslavu výhry týmu Denver Broncos nad Carolina Panthers. Mohla by to být poměrně dobrá momentka, nebýt skutečnosti, že fotografie byla naprosto rozmazaná.

Fotografie samozřejmě strhla naprostý poprask. Lidé na sociální síti se do Tima Cooka pustili, až z něj lítaly chlupy. Přitom mu vyčítali především to, že nové iPhony nemají optickou stabilizaci, kterou disponují jeho největší konkurenti. A žebříček tomu nasadily vzkazy, které říkaly: „Příště zkus použít telefony od Samsungu!“ Tomu se říká fiasko.

shot-on-iphone-6-1

shot-on-iphone-6-2

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře