Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkySeagate BackUp Plus Portable je první 2,5" externí disk s kapacitou 5...

Seagate BackUp Plus Portable je první 2,5″ externí disk s kapacitou 5 TB

Seagate Technology uvede v listopadu na český a slovenský trh externí disk Backup Plus Portable. Novinku zdobí elegantní kovový design a obří kapacita úložiště. V prodeji bude ve čtyřech barvách – červené, modré, stříbrné a černé za cenu 5 490 Kč s DPH.

Disk v provedení 2,5 palce stačí připojit k počítači nebo notebooku pomocí konektoru USB 3.0 nebo USB 2.0, žádný externí zdroj napájení již není potřeba. Pokud navíc nainstalujete NTFS ovladač pro Mac, můžete Backup Plus Portable využívat na různých počítačích s operačními systémy Windows a Mac bez formátování.

Přibalený software Seagate Dashboard poskytuje nástroje pro lokální zálohování i zálohy mobilních zařízení stejně jako ukládání do cloudu nebo zálohy dat ze sociálních sítí. Software uživatelům nabízí zálohu dat na vyžádání jedním kliknutím nebo možnost zálohu naplánovat podle svých potřeb.

unnamed

Dostupná bude i bezplatná aplikace Seagate Mobile Backup pro mobilní zařízení s Androidem a iOS, která slouží k zálohám všech obrázků a videí ze zařízení na externí disk nebo do cloudu.

specs

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře