Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyJak se chránit na internetu? Paralelní Polis zve na Security meetup

Jak se chránit na internetu? Paralelní Polis zve na Security meetup

Paralelní Polis pořádá první Security meetup v Česku. Jaké děláme chyby při vyhodnocování rizika v IT bezpečnosti a jak můžeme posílit své digitální soukromí? Nejen o těchto tématech budou s návštěvníky ve čtvrtek večer 11. ledna diskutovat etičtí hackeři a bezpečnostní experti Juraj Bednár a Pavol Lupták v Institutu Kryptoanarchie.

Po Bitcoin meetupech, které se v Institutu Kryptoanarchie konají už 3 roky, zve Paralelní Polis nově také na Security meetupy. Pravidelná setkávání s veřejností mají přispět k rozvoji vědomostí návštěvníků o bezpečnosti na internetu a vést k efektivnímu používání technických prostředků na ochranu soukromí a zajištění technologické svobody.

Vstup do cyklu Security meetupů začne neobvyklým pohledem na hodnocení rizik a inovativní přístupy k bezpečnosti na internetu. „Informační a komunikační technologie stojí na počátku vývoje, zejména pokud jde o jejich masové a každodenní používání. Proto s sebou přináší kromě výhod i rizika. Na konci každého systému totiž stojí člověk, který představuje nejzranitelnější článek. Program Security meetupů se bude zaměřovat jak na bezpečnost služeb a infrastruktur, tak i koncových uživatelů a jejich soukromí,“ vysvětluje Jan Hubík z Paralelní Polis.

Přijďte ve čtvrtek 11. ledna v 19 hodin do Institutu Kryptoanarchie na Dělnické 43 v Praze, kde s vámi o internetové bezpečnosti budou diskutovat profesionální etičtí hackeři a bezpečnostní experti Juraj Bednár a Pavol Lupták. Vstup na meetup je zadarmo, zájemci si mohou za 150 Kč rezervovat místo online, protože počet míst je omezený.

Security meetup – Pomůže další kamera? | 11. 1. 2018, 19:00

Paralelní Polis – Institut Kryptoanarchie | Dělnická 475/43, 170 00 Praha 7

Vstupenky k dispozici na e-shopu za 150 Kč

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře