Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkySD Maid: Aplikace pro dokonalé vyčištění vašeho souborového systému

SD Maid: Aplikace pro dokonalé vyčištění vašeho souborového systému

SD Maid je nenápadná, zato však velmi užitečná aplikace pro Android, která si hravě poradí s vyčištěním interní paměti vašeho smartphonu a jeho souborového systému.

Klasická instalace a odinstalace jednotlivých aplikací a her je obvykle velmi jednoduchá. Bohužel, každá druhá aplikace či hra po sobě i po řádné odinstalaci zanechá nepořádek v podobě nepotřebných a běžně nedohledatelných souborů, které ve vašem smartphonu následně blokují potřebné místo. A právě s tímto problémem vám pomůže SD Maid.

SD Maid projde vnitřní paměť vašeho smartphonu a najde všechny mrtvé složky, nepotřebné protokoly a zprávy, které si v různých souborech uchovává i sám Android, a všechno vám naráz pomůže odstranit. Vedle toho si pak poradí také se zmrazováním, resetováním a odstraňováním neodbytných aplikací, s kompletním pročištěním systému, nebo se zredukováním objemu databází. A je toho samozřejmě ještě mnohem více. Jen musím dodat, že některé pokročilé funkce jsou dostupné pouze v placené profesionální verzi aplikace. Zkušební verze je na Google Play k dispozici zdarma.

sd-maid-obrazek

[appbox googleplay eu.thedarken.sdm]

[appbox googleplay eu.thedarken.sdm.unlocker]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře