Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkySAZKAmobil slaví první narozeniny, získal rekordních 150 000 zákazníků

SAZKAmobil slaví první narozeniny, získal rekordních 150 000 zákazníků

Je tomu právě jeden rok, kdy SAZKA uvedla na trh nového virtuálního operátora SAZKAmobil. Ten za velmi krátkou dobu a na plně saturovaném telco trhu získal 150 000 zákazníků a obsadil tak jednu z prvních příček největších virtuálních operátorů v Česku.

„Jednoduchá a transparentní nabídka služeb, dobré ceny, odměny za dobití (levné volání, internet ZDARMA, …) a v té době spuštěná číselná loterie SAZKAmobil šance oslovily širokou veřejnost a my jsme se tak stali nejrychleji rostoucím virtuálním operátorem v Česku,“ říká Jan Schmiedhammer, ředitel SAZKAmobilu.

SAZKAmobil je také prvním operátorem, který spojuje svět telekomunikací a loterií. „Více než 50 000 zákazníků, kteří si dobili a vsadili, vyhrálo v SAZKAmobil šanci a jackpot si odneslo hned 5 šťastlivců. Celková suma výher se blíží k 4 000 000 Kč.

Kromě počtu zákazníků se SAZKAmobil může pochlubit i dalšími zajímavými čísly. Nejlepší zákazník provolal více než 268 hodin, což odpovídá neuvěřitelným 12 dnům. Mezi další rekordy patří jiný zákazník, který poslal celkem 14 185 SMS nebo nejvyšší jednorázové dobití 3 600 Kč. Vzhledem k nízkým cenám služeb v roamingu využívají lidé SAZKAmobil po celém světě, výjimkou nejsou ani exotické destinace jako Tanzanie nebo Nový Zéland.

SAZKAmobil je dostupný na více než 7 000 prodejních místech po celé ČR. Najdete ho všude tam, kde je terminál Sazky a kde uvidíte plakáty nebo samolepky se Šťastnou SIMkou. Operátor vstoupil na trh 17. února 2014.

tyden

Zdroj: TZ Sazka Mobil

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře