Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkySamsungy Galaxy S8 a S8+ budou o víkendu k vyzkoušení ve vybraných...

Samsungy Galaxy S8 a S8+ budou o víkendu k vyzkoušení ve vybraných prodejnách Datartu

Nové špičkové smartphony společnosti Samsung, které byly ve středu představeny na světové premiéře v New Yorku a Londýně, si mohou zájemci ode dneška vyzkoušet v osmi prodejnách prodejce Datartu. Galaxy S8 a S8+ jsou konkrétně k vidění na pobočkách OC Chodov, OC Anděl, Centrum Černý most, Shopping park Zličín, Plzeň – Rokycanská, Shopping park Avion Ostrava, Shopping park Brno Skandinávská a Teplice – Srbická.

Galaxy S8 a S8+ patří mezi nejlépe vybavené telefony na trhu. Jejich dominantou je výjimečný zahnutý displej téměř bez rámečku. Telefony budou k dostání ve třech barevných variantách – černá, šedá a stříbrná.

Česká cena modelu S8 je stanovena na 21 990 korun, větší S8+ přijde na 24 990 Kč. Dobrou zprávou je, že pokud si telefon předobjednáte v období od 29. 3. do 19. 4, dostanete jej už ve čtvrtek 20. 4, tedy s osmidenním předstihem.  Oficiálně prodej odstartuje totiž až 28.4.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře