Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkySamsung zatikal a ukázal luxusní variantu hodinek Gear S2 s diamanty a...

Samsung zatikal a ukázal luxusní variantu hodinek Gear S2 s diamanty a růžovým zlatem

Samsung se spojil se světoznámou šperkařskou značkou de Grisogono a výsledkem jejich spolupráce je limitovaná edice chytrých hodinek Gear S2. Movité zákazníky láká na více než stovku černých a bílých diamantů, růžové zlato a řemínek vyrobený z pevné zrnité rejnočí kůže (galuchat).

Limitovaná edice chytrých hodinek od Samsungu byla poprvé k vidění na akci Baselworld, přičemž do prodeje by se měla dostat koncem léta. Cena zatím zveřejněna nebyla, ale je pravděpodobné, že se vyšplhá do závratných výšin.

Výbava Gear S2 de Grisogono je jinak shodná s originálem. V tomto směru tedy nenastala žádná změna. Displej typu Super AMOLED má nadále průměr 1,2 palce a rozlišení 360 × 360 pixelů. Je stále plně kulatý a neobsahuje tak žádný efekt „prázdné pneumatiky“, jako je tomu například u modelu Moto 360. Svižný provoz zajišťuje dvoujádrový procesor.

Operační paměť má kapacitu 512 MB, uživatelská potom 4 GB a nelze ji rozšířit. Nadále tu je i otočný prstenec, který slouží jako univerzální nástroj pro ovládání operačního systému Tizen.

Making off SGDG Making off SGDG

Mezi další výbavu patří podpora WiFi 802.11 b/g/n a Bluetooth 4.1, nechybí ani NFC pro bezkontaktní platby. Hodinky také opět disponují 250mAh akumulátorem a krytím IP 68, což zaručuje jejich plnou odolnost vůči vodě a prachu.

Making off SGDG Making off SGDG Making off SGDG

Zdroj: Samsung

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře