Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkySamsung zahájil cashback akci, při nákupu Galaxy S6, S6 edge a S6...

Samsung zahájil cashback akci, při nákupu Galaxy S6, S6 edge a S6 edge+ vrátí 4 000 Kč

Samsung spouští bonusový program na prémiové modely Galaxy S6, S6 edge či S6 edge+. Až do 21. února za ně zájemci zaplatí o 4 000 Kč méně. Špičkový model Galaxy S6 z oficiální distribuce tak vyjde na necelých 13 000 Kč.

Jihokorejský výrobce spouští bonusový program, v rámci kterého vrací svým zákazníkům 4 000 Kč z pořizovací ceny chytrých mobilních telefonů řady Galaxy S6, S6 edge či S6 edge+ (všechny paměťové varianty).

Stačí smartphone zakoupit u některého z prodejců zapojených do akce a do dvou týdnů od nákupu se zaregistrovat na stránkách www.samsung-bonus.eu. Akce platí od 15. ledna do 21. února 2016 pro prvních 2 000 registrovaných.

Do bonusové akce jsou zapojeny značkové prodejny Samsung a desítky dalších kamenných i internetových obchodů. Kompletní seznam prodejen zapojených do akce naleznete zde, kde je také detailně popsán způsob registrace a podrobná pravidla pro získání 4 000 Kč zpět. Jeden zákazník může registrovat maximálně dva přístroje.

99

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře