Pátek, 19 dubna, 2024
DomůNovinkySamsung vyrazil vstříc budoucnosti: Plně ohebný smartphone prý představí už v roce...

Samsung vyrazil vstříc budoucnosti: Plně ohebný smartphone prý představí už v roce 2016

Na serveru Business Korea se objevila informace, že Samsung už příští rok nahradí zahnuté smartphony se Super AMOLED displeji plně ohebnými telefony. 

Informace o smartphonech s plně ohebnými displeji vychází z prohlášení představitele dceřiné společnosti Samsungu s názvem Samsung Display. Tento člověk v jednom z rozhovorů konkrétně řekl, že Samsung se předhání s LG o prvenství ve výrobě ohebných zařízení a k tomu dodal: „V našem průmyslu jsme přesvědčeni, že komercializace plně ohebných telefonů bude možná už v roce 2016“. Je tedy více než zřejmé, že příští rok bychom namísto LG G Flex v kapse mohli nosit o poznání ohebnější model.

Ve výše zmiňovaném článku je dále uvedeno, že technologie plně ohebných displejů by se ke koncovému zákazníkovi neměla dostat jen ve smartphonech, ale i v dalších zařízeních jako jsou čtečky knih, notebooky nebo televize. Jednou bychom se tak mohli dočkat ultra výkonných počítačů, které bez problémů složíme a strčíme do kapsy. Co na to říkáte? Chtěli byste mít ohebný telefon, nebo vás tato technologie moc netáhne?

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/samsung-ohedbny-displej/“/]

Zdroj: TB

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře