Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkySamsung vylepšuje schopnosti bezdrátových sluchátek Galaxy Buds

Samsung vylepšuje schopnosti bezdrátových sluchátek Galaxy Buds

Společnost Samsung oznámila, že díky softwarové aktualizaci, která je již dostupná k instalaci, se výrazně vylepšuje funkční výbava sluchátek Galaxy Buds. Funkce převzaté z modelu Galaxy Buds+ rozšiřují možnosti poslechu hudby i párování sluchátek s různými typy přehrávačů doma, venku nebo v práci.

Na jaké nové funkce se majitelé sluchátek Galaxy Buds mohou těšit?

Snadné párování sluchátek Galaxy Buds s PC

Díky funkci Microsoft Swift Pair lze Galaxy Buds snadno spárovat s počítačem s operačním systémem Windows 10 . Tím pádem lze sluchátka používat například při nejrůznějších pracovních činnostech, například při videokonferencích, nebo můžete v kanceláři nerušeně poslouchat oblíbenou hudbu. Další novinkou převzatou od modelu Galaxy Buds+ je funkce Swift Pair, umožňující majitelům Galaxy Buds spárovat sluchátka s více telefony i počítači a tím pádem poslouchat hudbu či zvuk z více zdrojů.

Galaxy Buds | foto: Samsung

Spojení se světem, nebo také ne – to je jen na vás

Díky nové aktualizaci mají majitelé Galaxy Buds poprvé k dispozici i automatický systém Ambient Sound . Stačí si sluchátka nasadit a zapne se režim, při němž slyšíte zvuky z okolí a tím pádem víte, co se kolem vás děje, i při poslechu hudby nebo sledování filmů. Režim Ambient Sound funguje i v případě, že používáte jen jedno sluchátko.

Jediným stiskem se dostanete ke svým osobním playlistům

Uživatelé služby Spotify se nyní k personalizovaným playlistům dostanou jediným stiskem sluchátka. Jednoduchým přidržením lze aplikaci spustit a začít poslouchat přesně tam, kde jste minule skončili. A pokud máte chuť na něco jiného, přidržte tlačítko znovu a Spotify vám doporučí playlisty podle vašich osobních preferencí. K nezaplacení to je třeba při cestě do práce nebo při sportování v posilovně či parku.

Galaxy Buds | foto: Samsung
Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře