Pátek, 19 dubna, 2024
DomůNovinkySamsung vylepší Galaxy Note 7: Dopřeje mu 6 GB RAM

Samsung vylepší Galaxy Note 7: Dopřeje mu 6 GB RAM

Je tomu teprve pár dní, co Samsung představil svůj nový phablet Galaxy Note 7. Přístroj má výbornou specifikaci, ve které nechybí skener oční duhovky, 4 GB RAM či jemný displej s QHD rozlišením. Jak ale nyní prozradila databáze čínského regulátora TENAA, jihokorejský výrobce nabídne zákazníkům verzi s ještě lepšími parametry.

Připravovaná nová varianta Galaxy Note 7 by měla nabídnout 6 GB operační paměti a zvýší se i prostor pro uživatelská data, a to z 64 GB na 128 GB. Je však pravděpodobné, že chystaná verze Note 7 bude určena pouze pro čínský trh, jelikož podobný krok udělal Samsung i loni v Jižní Koreji. Případně bude dostupná pouze na vybraných trzích.

Běžná verze Galaxy Note 7 se v České republice začne prodávat 2. září za cenu 23 790 korun s DPH. Na výběr bude černá, stříbrná a bílá barevná varianta.

samsung-galaxy-note-7-237419

Zdroj: SamMobile

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře