Neděle, 14 dubna, 2024
DomůNovinkySamsung v ČR začne prodávat nová bluetooth sluchátka LEVEL U

Samsung v ČR začne prodávat nová bluetooth sluchátka LEVEL U

Společnost Samsung představuje nejnovější přírůstek v sérii audio příslušenství s označením LEVEL. Nová bluetooth sluchátka by měla vynikat dlouhou výdrží baterie a díky ergonomickému designu se i pohodlně nosit.

Novinka od Samsungu, spadající do známé řady LEVEL, je vybavena dvanáctimilimetrovými dynamickými reproduktory a dvěma mikrofony. Jeden snímá hluk z okolního prostředí, zatímco druhý zachycuje hlas uživatele. Sluchátka tak dokáží odfiltrovat vnější hluk a osobě, se kterou uživatel hovoří, zprostředkovat čistý zvuk. U nového modelu je samozřejmostí také podpora technologie Bluetooth 4.1 a apt-X Codec.

Sluchátka na sobě mají několik tlačítek, která uživatelům usnadňují nastavení hlasitosti, přerušení přehrávání nebo přeskakování skladeb, když jsou v pohybu. Ergonomicky navržené hybridní koncovky kombinují výhody potlačení okolního hluku u vnitřních, tzv. intraaurálních, sluchátek s komfortem sluchátek přes hlavu, a to i při dlouhodobém poslechu. Díky magnetům je také možné obě sluchátka spojit dohromady, takže společně se záhlavním mostem působí zajímavě a elegantně, i když nejsou právě používána.

Prostřednictvím aplikace LEVEL umí sluchátka informovat o základních událostech včetně zmeškaných hovorů, alarmů, naplánovaných akcí či stavu baterie. Uživatele upozorňují funkce Text-to-Speech (TTS), vibrace a interaktivní ikony.

Podle specifikace na stránkách výrobce LEVEL U vydrží díky univerzálnímu 5pinovému nabíjecímu portu a baterii až 10 hodin při přehrávání zvuku, 11 hodin hovoru a 500 hodin v pohotovostním režimu

Nová sluchátka značky Samsung budou na českém trhu dostupná v druhé polovině července za 1 999 Kč s DPH, a to v tmavě modré, zlaté a bílé barvě.

levelu-main-3Zdroj: Samsung

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře