Středa, 26 června, 2024
DomůRecenzeSamsung uvedl pět skvělých sluchátek AKG. Jaké jsou ceny?

Samsung uvedl pět skvělých sluchátek AKG. Jaké jsou ceny?

Samsung představuje českým zákazníkům nejnovější řadu bezdrátových sluchátek prémiové značky AKG. Výborný zážitek z poslechu mohou zákazníci očekávat od špičkového modelu N700NC i od lehoučkých pecek Y100.

„Dlouholetá zkušenost společnosti AKG v oblasti vývoje a inovace zvukové techniky je v rámci trhu neporovnatelná, a jsme tak velmi hrdí na nově představené produkty, které nabízejí studiovou kvalitu zvuku všem zákazníkům,“ řekl Marcus Deveaux, produktový manažer sluchátek AKG a mobilního příslušenství ve společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

AKG N700NC: jen to nejlepší

Kombinaci toho nejlepšího designu a kvality zvuku od AKG nabízí top model letošní řady N700NC. Nejnovější kousek je ideální pro milovníky kvalitního zvuku na té nejvyšší úrovni. To vše je doplněno o řadu inovativních funkcí, které z těchto sluchátek dělají klenot v kategorii audiotechniky:

Potlačení hluku Adaptive Noise Cancelling: Funkce adaptivního odhlučnění vnějších ruchů
Funkce Ambient Aware a Talk Thru: Pokud jde o kvalitu telefonátu, dokáží sluchátka N700NC odfiltrovat všechen šum a rušivé ozvěny a váš hovor tak zůstane čistý. Zároveň balancují poměr propuštěných vnějších hluků tak, aby vás nerušily.
Baterie s dlouhou výdrží: Telefonovat nebo poslouchat hudbu můžete se sluchátky více než 20 hodin v kuse. A pokud baterie přece jen začne docházet, už za 10 minut nabíjení máte dost energie na další hodinu poslechu.

Prémiový model sluchátek AKG N700NC je možné ovládat skrze mobilní aplikaci AKG Headphone, která obsahuje například intuitivní ekvalizér a je k dispozici v řadě světových jazyků.

Doporučená maloobchodní cena N700NC je 8 999 Kč.

AKG Y500: určené sportovcům

Pro ty, kterým je i 20 hodin nepřetržitého poslechu málo, jsou tady sluchátka AKG Y500. Kapacita jejich baterie umožňuje přehrávání hudby po dobu až 33 hodin. Y500 nezakrývají uši úplně celé, pronikající okolní hluk ale zpracovává funkce okolního zvuku Ambient Aware, takže vaše okolí nebude působit jako rušivý element a vše potřebné zároveň včas uslyšíte.

Multi-point propojení: Sluchátka můžete prostřednictvím Bluetooth spárovat hned se dvěma zařízeními najednou a jednoduše mezi nimi přepínat.
Play & Pause: Y500 automaticky pozastaví přehrávání ve chvíli, kdy je sundáte z uší – a když je opět nasadíte, přehrávání muziky pokračuje.
Superrychlé nabíjení: Nejen že mají AKG Y500 extrémní výdrž, další hodinu poslechu získáte už po 5 minutách nabíjení. Plnou kapacitu baterie pak oznámí po dvou a půl hodinách nabíjení.

Doporučená cena modelu Y500 je 3 999 Kč.

AKG N200A: sportovní sluchátka se stylem

Dalším z nových produktů AKG na trhu jsou sportovní sluchátka N200A, která zaujmou nízkou hmotností 21 gramů. Sluchátka mají voděodolnost certifikovanou standardem IPx7 – tedy do hloubky jednoho metru až po dobu třiceti minut. Na jedno nabití vydrží 8 hodin telefonního hovoru nebo přehrávání hudby a disponují funkcemi Ambient Aware a Talk Thru. Co se týká zpracování, jejich spojovací kabel je opleten kvalitní tkaninou a samotné pecky obsahují magnety, kterými je spojíte, když zrovna neposloucháte. Nekonečné rozmotávání kabelů tedy nehrozí.

Doporučená cena N200A je 3 499 Kč.

AKG N200NC: pecky s funkcí odhlučnění

Stejně jako nejvyšší model nových bezdrátových sluchátek AKG umějí i pecky N200NC kompletně odfiltrovat vnější hluk pomocí technologie Noise Cancelling. Výdrž na jedno nabití činí až 10 hodin, a po 10minutovém dobití získáte dost energie na další hodinu poslechu. Sluchátka disponují pružným týlním mostem a na každém z konců se nacházejí doplňková tlačítka pro jejich zapnutí, pro regulaci hlasitosti a k ovládání hudebního přehrávání. Jedno z tlačítek slouží i k aktivaci funkce Ambient Aware, což umožní hlasitý odposlech zvuků okolo vás namířený přímo do sluchátek.

Doporučená cena modelu N200NC je 6 499 Kč.

AKG Y100: cenově dostupná sluchátka, která překvapí

Posledními z nové řady sluchátek AKG jsou bezdrátová sluchátka Y100. Jedná se o nejlevnější model z aktuální řady, chlubí se však hodně zajímavými vlastnostmi. Zajisté potěší svou kompaktností, nízkou hmotností 24 gramů a mohou se pyšnit tenkým spojovacím kabelem, na jehož koncích je umístěn modul s tlačítky pro ovládání hudby, mikrofon pro vyřizování hovorů a také 120mAh baterie. V době neaktivity můžete k sobě jednotlivá sluchátka magneticky přichytit. Y100 vydrží na jedno nabití až osm hodin aktivního využívání, 15 minut na nabíječce pak umožní další hodinové přehrávání hudby. Plné nabití sluchátek trvá rovné dvě hodiny.

Cena modelu Y100 činí 2 599 Kč.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře