Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkySamsung uvádí na český trh modrou a zelenou variantu Galaxy S6 a...

Samsung uvádí na český trh modrou a zelenou variantu Galaxy S6 a S6 edge

Nejnovější smartphony v nabídce společnosti Samsung jsou již tento týden k dostání v nových barvách. Kromě černého, bílého a zlatého provedení se začal Galaxy S6 prodávat také v barvě modrý topaz a Galaxy S6 edge v barvě zelený smaragd.

Společnost Samsung tento týden zahajuje prodej dvou dlouho očekávaných barevných variant Galaxy S6 a S6 edge. K dostání tak budou již všechny plánované barvy smartphonů v odstínech bílá perla, černý safír, zlatá platina a nově také modrý topaz (jen Galaxy S6) a zelený smaragd (jen Galaxy S6 edge).

„Galaxy S6 v modré barvě je ideální módní doplněk pro toho, kdo má svůj styl a hledá k jeho dotvoření živé, expresivní a výrazné barvy. Zelený Galaxy S6 edge se hodí spíše pro ty zákazníky, kteří hledají něco zajímavého, promyšleného a zároveň originálního,“ říká Roman Šebek, ředitel divize mobilních zařízení společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak, a dodává: „Chceme našim zákazníkům nabízet skutečně jedinečné smartphony, které kombinací perfektního designu a chytrých funkcí doplní jejich každodenní život v současném mobilním světě.“

unnamed unnamed (1)

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře