Sobota, 22 června, 2024
DomůRecenzeSamsung Galaxy S5 v anketě propadl, kvůli ceně?

Samsung Galaxy S5 v anketě propadl, kvůli ceně?

V nejnovější anketě jste vy, naši čtenáři, hlasovali překvapivě. O nákupu nového Galaxy S5 přemýšlí totiž jen minimum z vás. 30 procent hlasujících dokonce uvedlo, že nemá korejského výrobce Samsung rádo.

Co stojí za důrazným odmítnutím Galaxy S5 se můžeme jen domnívat. Pravděpodobně vysoká cena. Co bylo veřejným tajemstvím dnes potvrdilo české zastoupení Samsungu – mobil půjde do prodeje za sebevědomou cenu 18 499 korun.

Možná vám vadilo i to, že telefon nenaplnil očekávání do něj vkládaná. Proti původním předpokladům nemá QHD displej a ani není vyrobený z ušlechtilých materiálů.

Od nástupce S4 se jednoduše čekalo něco (na)víc, nějaká přidaná hodnota, kterou by se odpoutal od konkurence a ukázal ji záda, spíše než jen drobná vylepšení specifikací a zvětšení displeje.

Jak jste hlasovali:

  • Ne (427 hlasů)
  • Nemám rád Samsung. Takže NE! (258 hlasů)
  • Nevím (96 hlasů)
  • Ano (77 hlasů)

S5

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Ta anketa tu byla už před představením a cena nebyla známá… A kolik čechů si kupuje hned highend phone? Jinak chtělo by to porovnat s anketou Kdo si koupí Iphone 5S, pokud taková byla okolo jeho vydání… myslím, že výsledek by byl hodně podobný.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře