Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkySamsung si v reklamě na Galaxy S4 utahuje z iPhonu

Samsung si v reklamě na Galaxy S4 utahuje z iPhonu

Korejský výrobce Samsung Electronics zveřejnil novou reklamu na aktuální špičkový model Galaxy S 4. V ní vyzdvihuje přednosti svého top modelu a tak trochu si střílí z uživatelů iPhonu od Applu. Děje se tak v klipu, který se odehrává u bazénu, kde je v plném proudu maturitní párty.

Samsung představuje ve videu funkci S Beam, která umožňuje přenos dat dotykem pomocí NFC, nové funkce fotoaparátu, bezdotykové ovládání Air View, Air Gesture a další novinky.

?Takže některé chytré telefony jsou chytřejší než ostatní chytré telefony,? řekl jeden muž, který nenápadně naznačil, že Samsung je lepší než Apple. Vtipných hlášek je ale ve videu povícero.

Samsung obětuje letos do reklamní kampaně na svůj letošní top model určitě miliony dolarů, podobně jako loni, když uváděl do prodeje Galaxy S III.

Galaxy S4 je výkonný smartphone s Full HD displejem a 2 GB RAM, proto těžko najdete aplikaci či hru, se kterou by si nevěděl rady. Výborný je i třináctimegapixelový fotoaparát.

Zdroj: MacRumors

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře