Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkySamsung propaguje limitovanou Iron Man edici modelů Galaxy S6 (edge)

Samsung propaguje limitovanou Iron Man edici modelů Galaxy S6 (edge)

To, že je ve vývoji speciální Iron Man edice smartphonů Galaxy S6 a S6 edge, šéf marketingu Samsungu Lee Young-hee potvrdil krátce po premiéře filmu Avengers: Age of Ultron. Nové modely by měly dorazit během června. Podívejte se prozatím alespoň na novou fotografii, která se objevila na Twitteru.

Není to poprvé, co společnosti Samsung a Marvel zkřížily své cesty. Už v červnu 2014 uživatelé díky jejich spolupráci dostali tříměsíční odběr Marvel Unlimited ke všem tabletům Galaxy Tab S zdarma. Později jsme se dočkali také pěkných pouzder s motivy komiksových hrdinů pro tabletomobil Galaxy Note 4 a dalšího příslušenství. S uvedením speciální Iron Man edice Galaxy S6 a S6 edge se partnerství obou firem ještě více utuží.

O podobě nových modelů a jejich ceně zatím není nic známo. Pokud by ale smartphony vypadaly jako povedený fanouškovský návrh, na který se můžete podívat níže, nikdo by se určitě nezlobil.

Samsung-Galaxy-S6-Edge-Iron-Man-Edition

Nová fotografie, která se objevila na Twitteru jihokorejského výrobce

samsung-galaxy-s6-edge-197157

Fanouškovský návrh podoby Samsungu Galaxy S6 edge v edici Iron Man

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře