Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkySamsung představuje v reklamách nové funkce Galaxy S4, které vám zlepší život

Samsung představuje v reklamách nové funkce Galaxy S4, které vám zlepší život

Firma Samsung představila na velkolepé show v New Yorku očekávaný model Galaxy S4. Jeho uvedení do prodeje, k němuž by mělo dojít na konci tohoto měsíce, očekávají miliony lidí. Do Česka telefon dorazí začátkem května. 

Samsung při uvedení Galaxy S4 nikterak nezakrýval, že chce získat na úkor konkurenta Apple prvenství na klíčovém americkém trhu chytrých telefonů. Novému Galaxy S opět povyrostl displej (tentokrát na úhlopříčku pět palců), fotoaparát umí pořizovat snímky ve třinácti megapixelech, výkonnější je i procesor.

Co se týče nových funkcí, tak těmi jsou Group Play, Sound & Shot a S Translator. Funkce S Translator přeloží vše, co telefonu nadiktujete. Pro začátek je k dispozici devět jazyků (čeština chybí). Další vychytávkou je S Health, díky které můžete např. sledovat, kolik kalorií se vám podařilo během dne spálit.

Funkce Sound&Shot zase nahrává zvuk buď těsně před, nebo těsně po pořízení fotografie a Group Play pak promění několik Galaxy S 4 v jednu velkou repro soustavu: podporováno je propojení až osmi telefonů.

Zdroj: AndroidandMe

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře