Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkySamsung představil novinku pro pisálky. Model Galaxy S Blaze Q má QWERTY...

Samsung představil novinku pro pisálky. Model Galaxy S Blaze Q má QWERTY klávesnici

Výkonných smartphonů s hardwarovou QWERTY klávesnicí je bez ohledu na to, jaký operační systém v nich běží, jako šafránu. Svěží vítr do těch nynějších zatuchlých vod přináší Samsung se svou novinkou Galaxy S Blaze Q. Ta se na americkém trhu pravděpodobně začne prodávat již tuto středu.

Mělo by se jednat o výkonný mobilní telefon, jehož základem se stane dvoujádrový procesor Snapdragon S4 taktovaný na nominální frekvenci 1,5 GHz a jemný displej s rozlišením 720 × 1280 bodů. Podle dostupných zpráv má být vyráběný technologií Super AMOLED. Co však asi některé z vás nepotěší, je přítomnost často kritizované matice PenTile.

Velmi slušné specifikace doplňuje 1 GB RAM a uživatelská paměť o velikosti 16 GB. Zda bude uživatelům nabídnut i rozšiřující slot na karty typu micro SD stále nevíme. Operačním systémem se s jistotou stane Android ve verzi 4.0 Ice Cream Sandwich.

Mobilní telefon Galaxy S Blaze Q vypadá lákavě, je však důležité mít na paměti, že dokud jeho specifikace nepotvrdí samotný Samsung, respektive T-Mobile, jde stále o spekulace.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře