Pátek, 10 května, 2024
DomůNovinkySamsung představí špičkový Galaxy S5 23. února, tvrdí ruský odborník

Samsung představí špičkový Galaxy S5 23. února, tvrdí ruský odborník

K představení smartphonu Samsung Galaxy S5 dojde na konci příštího měsíce, tvrdí to ruský novinář Eldar Murtazin, patrně nejobeznámenější osoba v mobilním světě.

Murtazin, který se může dlouhodobě pochlubit dobrými kontakty, na Twitteru prohlašuje, že korejský výrobce odhalí očekávaný model Galaxy S5 23. února, tedy pouhý den před zahájením veletrhu Mobile World Congress, který se i letos koná ve španělské Barceloně.

Pro důvěryhodnost jeho tvrzení hovoří fakt, že předčasně zveřejnil správné datum plánované tiskové konference i v případě loňského modelu Galaxy S4.

Kromě kovového těla, nového 64bitového procesoru, 3 GB RAM, displeje s QHD rozlišením se jako o součásti výbavy Galaxy S5 hovoří o biometrické identifikaci uživatele. Telefon však nebude vybaven senzorem pro rozpoznání duhovky, namísto toho podobně jako iPhone 5S dostane čtečku otisků prstů.

Téměř jistou novinkou je také nové uživatelské prostředí. To možná definitivně opustí název TouchWiz.

2aZdroj: Twitter

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře