Neděle, 21 dubna, 2024
DomůNovinkySamsung poskytne některé své aplikace také na iOS

Samsung poskytne některé své aplikace také na iOS

Jihokorejský výrobce smartphonů plánuje rozšířit své portfolio aplikací nabízených pro platformu iOS. Mělo by se jednat především o tituly, které poskytnou větší propojení iPhonů a iPadů s hodinkami Gear S2.

Nových aplikací v Apple App Storu bychom se měli dočkat právě při uvedení chytrých hodinek Gear S2 na trh. Tyto hodinky by měly fungovat i se systémem iOS a Samsung chce jejich funkce na této platformě co nejvíce rozvést.

Mezi nejdůležitější aplikace, které se v App Storu objeví, patří Gear Fit Manager nebo S Health. Celkový počet Samsung aplikací v obchodě Applu by však měl být mnohem vyšší.

Vedle toho by pak mělo dojít i na aplikace, které už v obchodu jsou. Ty by se měly dočkat významných aktualizací a tudíž i vylepšeného vzhledu a funkcí.

Informace výše sice nejsou oficiálně potvrzené, nicméně pocházejí z důvěryhodného zdroje. A vlastně ani není důvod, proč jim nevěřit. Rozšířit možnosti své nositelné elektroniky na všechny důležité mobilní platformy, by měl být prvořadý úkol každé společnosti.

s-health-1-309x550

Zdroj: Sam Mobile

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře