Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkySamsung otevřel v obchodním centru Chodov interaktivní Galaxy Studio

Samsung otevřel v obchodním centru Chodov interaktivní Galaxy Studio

Samsung dnes otevřel v obchodním centru Chodov zábavné a interaktivní Galaxy Studio. To bude v provozu až do 28. prosince a návštěvníci si v něm budou moci vyzkoušet, jak fungují nejnovější technologie jihokorejské společnosti nebo se účastnit různých workshopů a soutěží o ceny.

Na místě je zákazníkům dostupný také servisní konzultant pro technické dotazy, diagnostiku či aktualizace mobilních zařízení. Návštěvou Galaxy Studia je možné navíc získat mnohatisícové dárky k vybraným mobilním telefonům zakoupených u prodejců elektro v OC Chodov.

„Koncept Galaxy Studia je všude na světě mezi zákazníky velmi populární, a proto jsme se rozhodli jej přivézt i do Prahy. Galaxy Studio není prodejním místem, ale prostorem, v němž chceme lidem přiblížit zábavnou formou naše nejnovější produkty a technologie,“ řekla Tereza Vránková, ředitelka marketingu a komunikace společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak, a dodala: „Jeho návštěvou však zákazníci, kteří nakoupí vybrané mobilní telefony Samsung u spolupracujících prodejců z OC Chodov, získají zdarma hodnotné příslušenství.“

Galaxy Studio v obchodním centru Chodov je rozděleno na šest menších částí a každá nabízí jinou zábavu. V jedné je například umístěna 4D virtuální realita. Návštěvníci se tak na pohyblivém křesle přesunou skrze Gear VR do vesmírné bitvy, kde odráží útok nepřátel. Další je fitness část, ve které jsou umístěny speciální cyklistické trenažery. Na těch může každý vyzkoušet jízdu s novými sportovními hodinkami Gear Sport nebo fitness náramkem Fit2Pro.

V dalších sekcích studia je umístěn například interaktivní displej, který umožňuje prozkoumávat vlastnosti produktů Samsung. Dále je zde S Pen galerie, ve které probíhají každý týden kurzy kreslení na telefonu Galaxy Note8.

Návštěvníci studia si mohou vyzkoušet nejen nové mobilní telefony a příslušenství, ale je pro ně připravena i řada dalších aktivit, jako jsou hudební vystoupení, soutěže či možnost potkat známé osobnosti.

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře