Úterý, 23 dubna, 2024
DomůNovinkySamsung otevřel v Holešovicích prémiové zákaznické centrum

Samsung otevřel v Holešovicích prémiové zákaznické centrum

Nové zákaznické centrum Samsungu je umístěné v holešovické prodejně Alza a zákazníkům bude dostupné sedm dní v týdnu.

V holešovické prodejně Alza otevřela společnost Samsung v tzv. tech-zóně nové prémiové centrum pro své zákazníky. Otevřené bude sedm dní v týdnu a mělo by sloužit ke zvýšení zákaznické spokojenosti. Výhodou je také dobrá dostupnost v centru metropole.

„Našim zákazníkům chceme být neustále k dispozici. V novém zákaznickém centru přijmeme k opravě jakýkoli Samsung produkt a zájemci si k nám mohou kdykoli přijít pro nezávaznou konzultaci. Lokalitu jsme vybrali tak, aby byla co nejdostupnější z centra města,“ říká David Mrzena, ředitel zákaznické péče společnosti Samsung.

„U HHP produktů, kde to charakter zavady dovolí, garantujeme rychlé opravy do 1 hodiny od přijetí. Součástí centra je i inovovaná relaxační zóna, kde si mohou klienti vyzkoušet novinky z portfolia Samsung nebo využít speciálních dobíjecích křesel,“ doplňuje Mrzena.

5959474

Zdroj: Samsung

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře