Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkySamsung nabídne novým majitelům Galaxy S7 edge a S7 speciální servisní balíček

Samsung nabídne novým majitelům Galaxy S7 edge a S7 speciální servisní balíček

Rozbitý displej se prodraží. Noví majitelé vlajkových lodí Samsung však mohou exkluzivně využít speciální nabídku servisních služeb a na případném poškození ušetřit i několik tisíc.

Společnost Samsung připravila pro nové majitele prémiové řady smartphonů S7 speciální nabídku týkající se servisních služeb. Každý nový zákazník, který si v období od 11. března do 31. června pořídí S7 (edge), získá balíček pojištění proti náhodnému poškození svého telefonu v délce trvání jednoho roku od data nákupu.

Stačí, když si zákazník stáhne aplikaci S7 Agent z Google Play, která je zdarma, a zaregistruje se dle pokynů. Po vyplnění registrace dojde k aktivaci pojištění mobilního telefonu, které je možné využít například na opravu rozbitých displejů v důsledku upuštění, pádu nebo jiné kolize anebo opravu poškození telefonu způsobeného tekutinami. V rámci balíčku pojištění je stanovena spoluúčast ve výši 990 Kč vč. DPH a krytí poškození je omezeno na jedno poškození za rok.

9995

Orientační cena standardní opravy rozbitého displeje je u Samsung Galaxy S7 3 455 Kč bez DPH, u Galaxy S7 edge vyjde na 6 545 Kč bez DPH. Díky speciální nabídce tak mohou zákazníci ušetřit až 6 930 Kč s DPH.

Využitím aplikace S7 Agent získají zákazníci také přímou linku na službu MojeS7. Služba MojeS7 zajišťuje nejen potřebné informace ohledně nastavení, návodu či reklamace zařízení, ale také osobní vyzvednutí mobilního telefonu na zákazníkem určeném místě a bezplatný odvoz zařízení do servisního střediska a zpět (v případě, že zařízení splňuje záruční podmínky; nevztahuje se na mechanické poškození zařízení). Po dobu opravy Samsung zákazníkům zdarma zapůjčí náhradní telefon Galaxy S7.

[appbox googleplay tp.samsung.agentS7]

1 2

Zdroj: Samsung TZ

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře