Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkySamsung možná nabídne Android 4.4 KitKat i starším smartphonům. Je mezi nimi...

Samsung možná nabídne Android 4.4 KitKat i starším smartphonům. Je mezi nimi i ten váš?

Společnost Samsung Electronics se momentálně rozhoduje, která její zařízení dostanou oficiální aktualizaci s Androidem 4.4 KitKat.

Podle zpráv serveru SamMobile korejský výrobce zvažuje podporu pro smartphony Galaxy S4 mini, Galaxy S3 mini, Galaxy S Advance, Galaxy Ace 3, Galaxy Core, Galaxy Fame, Galaxy Ace 2 a dokonce i Galaxy Fresh.

Samozřejmě to, že současná mobilní jednička podporu pro výše uvedené přístroje zvažuje, automaticky neznamená, že update všechny nakonec obdrží.

Jediným chytrým telefonem od Samsungu, který se poslední generace operačního systému Google zcela určitě dočká, je zatím pouze vrcholný model Galaxy S4.

SamMobileZdroj: SamMobile

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

3 KOMENTÁŘE

  1. Samsung galaxy ace 2 by ho měl dostat jako první vzhledem k tomu že mu nabidli už jelly bean ktery telefon absolutně neztíhal a zpět na tovarni android gb 2.3.6 by musel mit telefon ROOTnuty tak bych mu dal okamžitě kitkat po officialnim zavedenim nového software

    • kitkat totiž podporuja RAM 512 Jelly Bean byl dělan na 768MB a výše

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře