Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkySamsung Level Box mini: bezdrátový repráček pro smartphony a tablety

Samsung Level Box mini: bezdrátový repráček pro smartphony a tablety

Společnost Samsung představuje stylové bezdrátové bedýnky Level Box mini, které jsou osazené dvojicí reproduktorů o průměru 55 mm a pasivním zářičem. Zájemci si jej budou moci pořídit v několika barevných variantách na konci září za doporučenou maloobchodní cenu 2 899 Kč včetně DPH.

Level Box mini lze spárovat se zdrojem hudby velmi jednoduše a rychle. Stačí umístit smartphone vybavený technologií NFC do jeho blízkosti a přístroj se o vše postará. Ovládání reproduktoru je také velmi jednoduché, a to díky zabudovaným tlačítkům play, stop, ovládání hlasitosti a tlačítku pro přijetí nebo odmítnutí hovoru.

Novinka je kompatibilní s aplikací Level App, která zajišťuje ovládání hlasitosti, funkci Text-to-Speech, S Voice a SoundAlive. SoundAlive zanalyzuje zdroj hudby, provede automatické nastavení kvality zvuku a zajistí co nejlepší akustický zážitek. Aby si uživatelé mohli vychutnat poslech bez jakéhokoliv přerušení, využívá Level Box mini kodek aptX. Propracovaná konstrukce se stará o redukci šumu a ozvěn, zatímco vestavěný mikrofon zajišťuje čistý zvuk/hlas, ideální pro konferenční hovory s přáteli.

9987

Kovová konstrukce těla Level Boxu mini je o 30 % tenčí než starší reproduktor Level box. Mini verze je stvořená pro aktivní uživatele, kteří ji lehce přenesou a ocení, že díky baterii s kapacitou 1600 mAh je možné v kuse poslouchat až 25 hodin muziky bez nutnosti použití nabíječky. Potěší i nabídka barev. Prodávat se bude v černomodré, stříbrné, modré a červené variantě.

Na pultech obchodů v ČR by se měl Level Box mini objevit na konci září za doporučenou maloobchodní cenu 2 899 Kč včetně daně.
image01

Zdroj: Samsung

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře