Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkySamsung Galaxy Win: 4,7palcový obr s žalostným rozlišením

Samsung Galaxy Win: 4,7palcový obr s žalostným rozlišením

Samsung Electronics patří mezi výrobce, kteří se zasloužili o popularizaci mobilních přístrojů s velkými displeji. Nový trend definoval příchod první generace Galaxy Note. K Samsungu se zanedlouho přidaly další firmy. A dnes už se telefony s větší obrazovkou pomalu zabydlují i ve střední třídě.

Ostatně přesně tam směřuje i nově představený telefon, jenž je známý pod názvem Galaxy Win. Zpočátku se bude prodávat výhradně v Číně, je ale pouze otázkou času, kdy dorazí i do Evropy.

Galaxy Win poběží na Androidu 4.1.2 Jelly Bean a používá čtyřjádrový procesor na frekvenci 1,2 GHz. O vykreslování grafiky se stará čip Adreno 203.

Kapacita paměti RAM je 1 GB. Uživatelskou paměť v kapacitě 8 GB bude možné rozšířit pomocí paměťových karet.

Obrovský 4,7 palcový displej má nízké rozlišení 800 × 480 pixelů a jemnost pouze 199 obrazových bodů na palec. Pětimegapixelový fotoaparát doplňuje přední VGA kamerka.

Výbava zahrnuje i moduly Bluetooth 3.0 a WiFi. Vyměnitelná baterie má kapacitu 2 000 mAh. Telefon vychází designově z populárních modelů Galaxy S III a S IV.

Zdroj: AndroidHeadlines

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře