Neděle, 14 dubna, 2024
DomůNovinkySamsung Galaxy S7 edge v olympijské edici odhalen

Samsung Galaxy S7 edge v olympijské edici odhalen

Samsung je jedním z hlavních sponzorů olympijských her v Riu de Janeiru a tak při této příležitosti  představil speciální olympijskou edici svého smartphonu Galaxy S7 edge.

Změn výrobce oproti běžnému modelu přichystal hned několik. Čočku hlavního fotoaparátu exkluzivního telefonu lemuje modrý rámeček, naopak ústřední tlačítko pod displejem má žluté ohraničení. Stejnou barvu dostalo i zakrytí reproduktoru na vrchu čela smartphonu. Na zádech samozřejmě nechybí také logo nadcházejících olympijských her.

Výbava nového Samsungu se od běžného provedení v ničem neliší. Je tu tak nadále výkonný procesor, dostatek paměti RAM i špičkový fotoaparát s rozlišením dvanáct megapixelů. Co se týče úprav softwaru, tak navíc je přítomna pouze aplikace s programem a plánem XXXI. letních olympijských her. A nic víc.

Exkluzivní Galaxy S7 edge se bude prodávat v limitovaném množství 2016 kusů a to pouze na vybraných zemích, mezi kterými Česká republika ani Slovensko nefigurují.

samsung-galaxy-s7-edge-235257

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře